بستن

سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

خط مشی تام صنعت

 شرکت مهندسی تحقیقاتی شاخص صنعت تام در چهار گرایش برق، الکترونیک، فناوری اطلاعات و تاسیسات حرارتی و برودتی فعال می­باشد. هدف عمده شرکت بکارگیری جدید ترین تکنولوژی های موجود در جهان جهت ارائه خدمات با کيفیت و مسئولانه، در راستاي توانائي تخصصي خود به مشتريان محترم مي‌باشد.یکی از ویژگی های بارز شرکت با توجه به زمینه های فعالیت آن گردآوری کادر ی مجرب از متخصصین است. شرکت تلاش کرده است تا با استفاده از چند گرایش صنعتی سیستم هایی بهینه ، بروز و کارآمد در صنعت را طراحی و اجرا نماید.

 

تام صنعت
تام صنعت title=

مشی شرکت انجام پروژه های میان رشته ای است که با در اختیار داشتن کادری مجرب اقدام به فعالیت در امور زیر نموده است:

  • کنترل و مانیتورینگ صنعتی
  • مدیریت چرخه تولید، تامین و فروش
  • تاسیسات مکانیکی
  • ساخت استخر و مجموعه های ورزشی
  • کنترل و مدیریت انرژی
  • کنترل عملکرد ماشین آلات

این شرکت آماده همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف برای کار بر روی انواع پروژه های تحقیقاتی، طراحی و اجرا در زمینه های یاد شده می باشد. بخشی از توانمندی ها و برخی از پروژه های انجام شده توسط این شرکت به تفکیک گرایش های مختلف در ادامه ارائه شده است.

پیشینه

شرکت مهندسی تحقیقاتی شاخص صنعت تام از سال 1383 به صورت غیر رسمی با حضور تعدادی از جوانان خوش فکر و با دانش کشور تشکیل شد و از سال 1393 به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه های برق، الکترونیک، الکتروتکنیک و تاسیسات حرارتی و برودتی آغاز نموده است. مجموعه شاخص صنعت تام در طی این سالیان با کسب دانش روز و استفاده در صنایع مختلف تلاش داشته تا قدمی در توسعه و پیشرفت وطن عزیزمان داشته باشد.

تام صنعت