بستن

سبد خرید شما خالی است.

بازسازی و تعمیر و نگهداری استخر ، پروژه آقای سراج

بازسازی و تعمیر و نگهداری استخر

آدرس: پاسداران، خیابان هدایت

جناب آقای سراج

           مشاوره رایگان :  ۰۲۱۷۷۹۷۶۵۲۷   

                                      ۰۲۱۷۷۹۷۶۵۴۸             

تفاوت سونا خشک و بخار

در سونای خشک، درجه حرارت بین ۸۰ تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد است. ولی در سونای تر بندرت از ۵۰ درجه تجاوز می کند. سونای بخار حداکثر درجه رطوبت را دارد.به علت اختلاف در میزان رطوبت هوا سونای تر بعد از سونای خشک پیشنهاد می شود.

سونای بخار: بنا بر تحقیقات کلینیکی بخار آب که معمولاً از آب لوله کشی می باشد دارای مواد شیمیایی مانند کلر، فلورید، فلزات سنگین بوده که از طریق پوست جذب بدن می شوند، پس استفاده از آن را توصیه نمی کنیم.

سونای خشک:تعرق در این سونا نسبتاً مناسب است، کمک به دفع سموم تجمع یافته زیر پوست افزایش گردش خون  و دمای بدن می نماید و همچنین باعث باز شدن منافذ پوست می گردد،

استفاده از این نوع سونا هفته ای یک الی دو بار برای سلامت انسان بسیار مفید است.

فواید سونای خشک و بخار

عرق کردن هنگام ورزش به اندازه و تأثیر سونا جهت حذف سموم نمی باشد زیرا هنگام ورزش فعالیت سیستم اعصاب سمپاتیک مانع حذف سموم می شود.

همچنین با ورزش کردن انرژی زیادی صرف می شود و میزان تعرق هنگام ورزش به نسبت سونا بسیار کمتر است.

ورزش مزایای خود را برای سلامتی انسان دارد اما تعرق هنگام ورزش به منظور دفع سموم خیلی موثر نمی باشد و راههای تنفسی بازتر می شوند.

تنفس بهتر و راحت تر انجام می شود و میزان دریافت اکسیژن بر اثر تاثیرهوای خشک و گرم بیشتر می شود به دلیل تغییرات سریع درجه حرارت، انعطاف پذیری (الاستیسیته) عروق بهبود می یابد.

 

 

ساخت استخر نگهداری استخر خانگی
تام صنعت