بستن

سبد خرید شما خالی است.

ساخت استخر مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

ساخت استخر مجموعه فرهنگی ورزشی

         مشاوره رایگان :   ۰۲۱۷۷۹۷۶۵۲۷                      

                                    ۰۲۱۷۷۹۷۶۵۴۸             

                               

تاسیسات الکتریکی ساختمان شامل بخش ‌های:

طراحی.مشاوره،اجرا و نظارت بر اجرا می‌باشد که که هرکدام از این بخش ها خود شامل زیر مجموعه های مختلفی هستند که اصلی ترین بخش تاسیسات الکتریکی یک ساختمان را تشکیل میدهند،

شرکت شاخص صنعت تام با تجربه دها پروژه ساختمانی در تمامی‌ امور توانایی ارائه خدمات را دارد.

همکاری با پروژه های مسکونی و اداری‌-تجاری در بحث‌های نظارت،اجرا،طراحی و حتی مشاور‌ه ای نمایانگر تجربه بالا تیم برق این شرکت می‌باشد.

از دیگر توانایی ‌های مهندسین این شرکت می‌توان به استفاده از بروز‌ترین نرم افزار‌های طراحیِ روشنایی و نرم افزار‌های طراحی ساختمانی اشاره کرد که باعث ایجاد یک روند رو به رشد در اجرا میشود.

 


طراحی  تاسیسات الکتریکی :

طراحی تاسیسات الکتریکی شامل بخش‌های زیادی می‌باشد،

برای مثال طراحی سیستم روشنایی،سیستم صاعقه گیر،طراحی تابلو ها،طراحی رایزر‌ها،چاه های ارت و….اصلی‌‌ترین بخش‌های طراحی تاسیسات الکتریکی ساختمان هستند

که تیم طراحی برق شرکت با بهره گیری از به روز‌ترین نرم افزار‌های طراحی بهترین خدمات را به مشتریان و ساختمان ساز‌های عزیز ارائه میکند.

تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می‌کند  طرح ارایه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند

و یا در اجرای پروژه، تیم اجرایی به مشکلات رایجی اعم از : عدم هماهنگی‌ در رایزر ها،عدم سینی گذاری مناسب و…. برخورد نکنند که‌این نشان از تجربه بالا و تخصص تیم طراحی است.

تیم طراحی شرکت این افتخار را دارد که برای شروع یک پروژه ساختمان سازی از ابتدا برای طراحی تاسیسات  الکتریکی کنار مشتریان خود بوده و این اطمینان را به مشتریان دهد که با رعایت استاندارد‌های روز دنیا و استاندارد‌های مربوط به مبحث‌های نظام مهندسی‌  و استفاده از بروز ترین نرم افزار های مربوط به این بحث، بهترین طرح  را ارایه کرده و در  اختیار مشتریان قرار دهد.

ساخت استخر نگهداری مجموعه ورزشی
تام صنعت